حورا فارمد سلامت
پل زدن دانشگاه و صنعت برای پیشرفت سلامت

به حورا فارمد خوش آمدید

در حورا فارمد، ما تلفیق منحصربه‌فردی از برتری دانشگاهی و مهارت صنعتی را به تصویر می‌کشیم. تیم ما نشات گرفته از تیمی داروساز و همچنین اساتید محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران و اساتید دانشگاه داروسازی ایران، که به دنبال نوآوری دارویی هستند.
پس از به پایان رساندن تحقیق و توسعه دقیق در مورد هیالورونیداز، ما مفتخریم که نقطه عطف مهمی را در سفر خود به سمت کمک به چشم انداز دارویی ایران رقم زده ایم. موفقیت ما در این تلاش، عزم ما را برای کاوش بیشتر در حوزه داروسازی، با تمرکز شدید بر تولید داروهای بیهوشی، تقویت می کند.
حورا فارمد فراتر از یک نهاد دارویی است. ما شاهدی بر هم افزایی بین دانشگاه و صنعت هستیم. محیط همکاری ما برای تقویت تحقیقات پیشگامانه، آموزش با کیفیت بالا، و تولید لوازم پزشکی ضروری که نیازهای مبرم بخش مراقبت های بهداشتی را برآورده می کند، طراحی شده است.
از طریق رویکرد جامع ما که تحقیقات، آموزش و کاربرد عملی را در هم آمیخته است، حورا فارمد متعهد به راه حل های پیشگامی است که صنعت داروسازی را به جلو می برد و نتایج سلامت بهتری را برای همه تضمین می کند.
ما از شما دعوت می کنیم تا وب سایت ما را بررسی کنید و بزودی طیف گسترده ای از پروژه ها، محصولات و منابع آموزشی را ارائه می دهیم. بیایید با هم آینده ای سالم تر بسازیم.